פסיכולוג אונלייןסטיגמות רבות טוענות כי פסיכולוגים באינטרנט הרבה פחות איכותיים מאשר פסיכולוגים הנמצאים בקליניקות השונות. ברוב המקרים מדובר בטענה מופרחת לחלוטין שכן, אותו פסיכולוג באינטרנט הוא גם פסיכולוג אשר מספק טיפול בקליניקה למטופלים אחרים המסוגלים ומעוניינים להגיע אליה. אך לאופציה של פסיכולוג אונליין ישנם הרבה יתרונות אשר לא קיימים כאשר מגיעים למפגש בקליניקה עם פסיכולוג. היום ניתן למצוא באינטרנט גם אפשרות לקבל טיפול זוגי בחיפה אונליין.

ראשית ניתן להחליף טיפול פסיכולוגי באינטרנט באופן יותר שכיח ופשוט, שכן אינכם צריכים להגיע לקליניקה או למשרד לצורך קבלת הטיפול. ולכן ברגע שאינכם רואים כי הטיפול מביא תוצאות, באפשרותכם לחפש אופציה אחרת של פסיכולוג באינטרנט. כיום ישנם אתרים רבים המאגדים בתוכם ומציגים כל פסיכולוג און ליין עם תיאור מפורט על עיסוקו והתמחותו.

פסיכולוגים באינטרנט מוסמכים לספק טיפול באופן וירטואלי, וכך פסיכולוג און ליין ידע לאתר את כל הבעיות או המצוקות שמהם אתם סובלים מבלי שתצטרכו להגיע אליו לקליניקה או מבלי שהוא יצטרך לראות אתכם. פסיכולוג אונליין יכול לספק לכם מפגש מצולם על ידי מצלמת רשת או מצלמת פלאפון וכך גם לראות אתכם במהלך הטיפול.

פסיכולוג באינטרנט יאפשר לכם בחירה הרבה יותר רחבה, שכן הכמות של פסיכולוגים באינטרנט היא הרבה יותר גבוהה מאשר הכמות של הפסיכולוגים הנמצאים בקליניקות הסמוכות אליכם. פסיכולוג אונליין ילווה אתכם באופן צמוד בדיוק כמו פסיכולוג בקליניקה, וברוב המקרים התוצאות בסיומו של התהליך יהיו זהות או אפילו מרשימות הרבה יותר.

פסיכולוג אונליין